Deniz Karadeniz

Ankara Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Yöneticiler için Pazarlama, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde Profesyonel İşletme Yönetimi eğitimleri aldı. ÇDD Yaratıcı Drama Liderlik, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Academy of Creative Training İngiltere’de Oyunculuk Programlarını tamamladı. 

Kurumsal iş yaşamı boyunca ilaç sektörünün öncü firmalarında satış ve pazarlama departmanlarında yönetici olarak çalıştı.

Karadeniz ICF onaylı profesyonel koç ve eğitmen olarak 200’den fazla kurumsal şirkette yetkinlik geliştirmeye yönelik eğitimler vermiş olup, etkili konuşma ve sunum becerilerini geliştirmek üzere koçluk çalışmaları yapmaktadır.

İlkyardım Eğitmeni olan Deniz Karadeniz Eğitimde En İyiler tarafından ödüle layık görülen “Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım” projesi ile annelere ve babalara çocukları acil bir durumla karşı karşıya kalındığında yapılması gereken doğru ilkyardım uygulamalarını aktarmaktadır. 

Eğitimlerinin yanı sıra ulusal kanallarda pek çok televizyon programında ve ana haber bülteninde konuk olarak yer aldı. Kanyon, Akmerkez, Akbatı, Akasya, Mavi Bahçe, MaltepePark, Maltepe Piazza gibi avmlerde söyleşiler gerçekleştirdi.

Radyo Gedik’te birbirinden kıymetli konuklarını ağırladığı “Öpünce Geçmeyen Uflar” adlı programını dört yıldır hazırlayıp sunmaktadır. –