Galeri


Türk Ekspres sponsorluğunda , daha önce yaşadıkları semt dışında başka bir yer görme şansı olmamış çocuklarımıza Derviş Baba gönüllüleri ile İstanbulumuzu tanıttık ve ardından ‘’Yaratıcı Drama Yöntemiyle İlkyardım’’ eğitimimizi verdik.

Türk Ekspres sponsorluğunda , daha önce yaşadıkları semt dışında başka bir yer görme şansı olmamış çocuklarımıza Derviş Baba gönüllüleri ile İstanbulumuzu tanıttık ve ardından ‘’Yaratıcı Drama Yöntemiyle İlkyardım’’ eğitimimizi verdik.

 

12049342_830655900381591_6021336183166530037_n

”Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimi” 18 Eylül 2015 Cuma günü Bağdat Caddesi Club Bubble’da annelerin katılımıyla gerçekleşti. Çok keyifli ve verimli geçen eğitim süresince hayat kurtaran bilgiler annelerle paylaşıldı.

18 Eylül 2015 tarihinde Bağdat Caddesi Club Bubble'da gerçekleşen eğitimimiz sonrası ''Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar''la karşılaştığında artık ne yapması gerektiğini bilen annelerimizle veda fotoğrafı.

18 Eylül 2015 tarihinde Bağdat Caddesi Club Bubble’da gerçekleşen eğitimimiz sonrası ”Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar”la karşılaştığında artık ne yapması gerektiğini bilen annelerimizle veda fotoğrafı.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü Bağdat Caddesi'nde annelerle ''Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım'' eğitimindeydik. Öğrendik , paylaştık, eğlendik.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü Bağdat Caddesi’nde annelerle ”Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım” eğitimindeydik. Öğrendik , paylaştık, eğlendik.

 

''Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimi'' ilk baba katılımcısı ile Muzipo Kozyatağı'nda gerçekleşti. Çok keyifli bir eğitimdi. Tüm katılımcılara ve Muzipo Kozyağı'na teşekkürler , sevgiler. ''Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimi'' ilk baba katılımcısı ile Muzipo Kozyatağı'nda gerçekleşti. Çok keyifli bir eğitimdi. Tüm katılımcılara ve Muzipo Kozyağı'na teşekkürler , sevgiler.

03 Kasım 2015 tarihinde ”Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimi” ilk baba katılımcısı ile Muzipo Kozyatağı’nda gerçekleşti. Çok keyifli bir eğitimdi. Tüm katılımcılarıma ve Muzipo Kozyatağı’na teşekkürler.

 

08 Kasım 2015 tarihinde Atölye 5 Suadiye'de harika bir eğitim geçirdik. Her eğitimde bambaşka güzel güzel insanlarla tanışma şansım oluyor. Bu eğitime iki baba ve en tatlısından bir anneanne katıldı. Böylece ilk anneanne katılımcımız oldu. Başta Atölye 5 Suadiye olmak üzere yüm katılımcılarıma teşekkür ederim.

08 Kasım 2015 tarihinde Atölye 5 Suadiye’de harika bir eğitim geçirdik. Her eğitimde bambaşka güzel güzel insanlarla tanışma şansım oluyor. Bu eğitime iki baba ve en tatlısından bir anneanne katıldı. Böylece ilk anneanne katılımcımız oldu. Başta Atölye 5 Suadiye olmak üzere yüm katılımcılarıma teşekkür ederim.

 

23 Kasım 2015 tarihinde Bakiciburada.com ile birlikte gerçekleştirdiğimiz keyifli eğitime anneler, bakıcılar, öğretmenler ve öğretmen adaylarıyla çok güzel bir eğitim gerçekleştirdik. Öğretmen adaylarının son derece ilgili olması beni çok mutlu etti. Bakiciburada.com'a ve tüm katılımcılarıma çok teşekkür ederim.

23 Kasım 2015 tarihinde Bakiciburada.com ile birlikte gerçekleştirdiğimiz keyifli eğitime anneler, bakıcılar, öğretmenler ve öğretmen adaylarıyla çok güzel bir eğitim gerçekleştirdik. Öğretmen adaylarının son derece ilgili olması beni çok mutlu etti. Bakiciburada.com’a ve tüm katılımcılarıma çok teşekkür ederim.

13 ve 14 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Muzipo Kids Ümitköy'de çok keyifli ve verimli iki eğitim gerçekleştirdik. Anneler,babalar ve bakıcılar ile hayat kurtaran bilgileri paylaştık.

13 ve 14 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Muzipo Kids Ümitköy’de çok keyifli ve verimli iki eğitim gerçekleştirdik. Anneler,babalar ve bakıcılar ile hayat kurtaran bilgileri paylaştık.

 

27 Aralık 2015 tarihinde Bursa Mandalina Montessori Okulu'nda çok keyifli bir ''Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimi'' geçirdik.Öyle güzel insanlarla tanıştım ki. Son derece ilgili , güler yüzlü , gencecik öğretmenler, bebeklerini bekleyen bir çift ve öğrenmeye açık deneyimli anneler vardı.

27 Aralık 2015 tarihinde Bursa Mandalina Montessori Okulu’nda çok keyifli bir ”Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimi” geçirdik.Öyle güzel insanlarla tanıştım ki. Son derece ilgili , güler yüzlü , gencecik öğretmenler, bebeklerini bekleyen bir çift ve öğrenmeye açık deneyimli anneler vardı.

İzmir Anneleri ile İzmir Özel Türk Koleji'nde buluştuk ve harika bir eğitim gerçekleştirdik.

İzmir Anneleri ile İzmir Özel Türk Koleji’nde buluştuk ve harika bir eğitim gerçekleştirdik.

Çocuk Atölyesi'nde Yaratıcı Drama Yöntemiyle ile İlkyardım eğitimindeydik.

Çocuk Atölyesi’nde Yaratıcı Drama Yöntemiyle ile İlkyardım eğitimindeydik.

 

27 Şubat 2016 tarihinde Göktürk Atölye Bis'de anneler ve babalarla keyifli bir Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimi gerçekleştirdik.

27 Şubat 2016 tarihinde Göktürk Atölye Bis’de anneler ve babalarla keyifli bir Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimi gerçekleştirdik.

 

 

5 Mart 2016 Cumartesi Miniokids Başakşehir'de Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimindeydik.

5 Mart 2016 Cumartesi Miniokids Başakşehir’de Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimindeydik.

 

6 Mart 2016 Pazar Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimimde Bursalı anneler ve öğretmenler ile buluştuk, hayat kurtaran bilgiler paylaştık.

6 Mart 2016 Pazar Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimimde Bursalı anneler ve öğretmenler ile buluştuk, hayat kurtaran bilgiler paylaştık.

 

12 Mart 2016 Cumartesi Bodrum Muzipo Kids Konacık'ta Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimindeydik. Harika insanlarla tanıştık ve hayat kurtaran bilgiler paylaştık.

12 Mart 2016 Cumartesi Bodrum Muzipo Kids Konacık’ta Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimindeydik. Harika insanlarla tanıştık ve hayat kurtaran bilgiler paylaştık.

 

19 Mart 2016 Cumartesi Ankara Arte Anaokulu

19 Mart 2016 Cumartesi Ankara Arte Anaokulu

 

Arte Anaokulu ikinci grup

Arte Anaokulu ikinci grup

 

25 Mart 2016 Cuma Medilife Beylikdüzü Hastanesinde EFA-VİT ile gerçekleştirdiğimiz Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimimizden...

25 Mart 2016 Cuma Medilife Beylikdüzü Hastanesinde EFA-VİT ile gerçekleştirdiğimiz Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım Eğitimimizden…

 

27 Mart 2016 Pazar Atölye5 Sancaktepe

27 Mart 2016 Pazar Atölye5 Sancaktepe

 

1 Nisan Cuma 2016 Yoğun ilgiden dolayı Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde EFA-VİT ile Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimimizi ikinci kez gerçekleştirdik.

1 Nisan Cuma 2016 Yoğun ilgiden dolayı Medilife Beylikdüzü Hastanesi’nde EFA-VİT ile Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım eğitimimizi ikinci kez gerçekleştirdik.

 

18 Nisan 2016 Bursa Fundayland'ın açılışında Bursalı Annelerleydik...

18 Nisan 2016 Bursa Fundayland’ın açılışında Bursalı Annelerleydik…

 

28 Nisan 2016 Perşembe EFA-VIT sponsorluğuyla Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'ndeydik.

28 Nisan 2016 Perşembe EFA-VIT sponsorluğuyla Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi’ndeydik.

 

Muzipo Kids Göktürk

Muzipo Kids Göktürk

 

Medical Park Bursa

Medical Park Bursa

 

Medical Park Tarsus

Medical Park Tarsus

 

 

Pembe Kariyer ile Büyükçekmece'de annelerle buluştuk.

Pembe Kariyer ile Büyükçekmece’de annelerle buluştuk.